O firmie


Firma Dudojć Sp. z o.o. to połączenie nowoczesnego biznesu z rodziną firmą o ponad 30-letniej tradycji. Obecnie główną działalnością przedsiębiorstwa rodziny Dudojć jest wynajmem, sprzedaż oraz zarządzanie specjalistycznymi nieruchomościami. Posiadane nieruchomości są własnością firmy, co gwarantuje ich doskonały stan, pełną przejrzystość prawną, a także dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów. Firma Dudojć współpracuje z najlepszymi, wiarygodnymi i wykwalifikowanymi specjalistami z zakresu architektury, budownictwa i renowacji obiektów.
 
W posiadaniu firmy Dudojć znajdują się aktualnie obiekty w Szczecinie, Koszalinie oraz Słupsku. Spółka specjalizuje się w wynajmie i modernizacji obiektów pod salony i serwisy samochodowe, biura, apartamenty, gabinety lekarskie czy działalność gastronomiczną. Bogate doświadczenie, jakość, za którą ręczy nazwisko–instytucja oraz pełen profesjonalizm – oto wizytówka przedsiębiorstwa Tadeusza i Joanny Dudojć.

Najlepszą rękojmią dla spółki jest fakt, że realizuje biznes z najlepszymi w kraju – jej obiekty motoryzacyjne użytkuje od lat Grupa Krotoski-Cichy, największa grupa dealerska w Polsce, sprzedająca rocznie ponad 15 tys. nowych samochodów. Zaś wśród innych biznesowych partnerów firmy można wymienić m.in. biuro architektoniczne Dedeco, zajmującą się transferami pieniężnymi – spółkę England, firmę AOS – specjalistę w zakresie obsługi procesów inwestycyjnych czy informatyczną firmę KMG Soft. Słowem: prestiż i kompleksowość.
 
Firma Dudojć to również międzynarodowe doświadczenie. Przez wiele lat spółka z sukcesami prowadziła działalność biznesową na rynkach niemieckim i bułgarskim. Jeszcze do niedawna posiadała własne nieruchomości w Berlinie i Sofii. Natomiast od 2016 r. właściciele koncentrują się na Polsce, zaś serce firmy bije w aglomeracji warszawskiej, w Konstancinie – miejscu, z którego widać jak na dłoni ogromne możliwości i szanse, jakie daje polska stolica. Rodzina Dudojć nadal utrzymuje jednak swoje przedstawicielstwa na ścianie zachodniej: w Szczecinie oraz Koszalinie.

Dudojć sp. z o.o. jest laureatem prestiżowych nagród (m.in. Przejrzysta Firma, Gepard Biznesu). Rzetelność firmy potwierdzają uzyskiwane rokrocznie Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej.


Zarząd spółki

Tadeusz Dudojć (prezes)

Przedsiębiorca, właściciel firmy Dudojć Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie i Szczecinie, zajmującej się nieruchomościami specjalistycznymi.

W przeszłości utworzył  sieć autoryzowanych salonów i serwisów samochodowych Euro Centrum Tadeusz, zajmujących się dystrybucją  samochodów Volkswagen i Skoda w województwie zachodniopomorskim. 

czytaj więcej...

Joanna Dudojć (wiceprezes)

Przedsiębiorca, wiceprezes firmy Dudojć Sp. z o.o.        z siedzibą w Koszalinie i Szczecinie, zajmującej się nieruchomościami specjalistycznymi.  Żona biznesmena Tadeusza Dudojć.

Absolwentka Politechniki Koszalińskiej na Wydziale Mechanicznym, ze specjalnością konstruktor maszyn.

czytaj więcej...