Partnerzy - klienci

Grupa Cichy

Grupa Cichy

Grupa Cichy jest jedną z największych polskich firm działających w branży motoryzacyjnej. Firma specjalizuje się w sprzedaży samochodów marki: Volkswagen, Audi oraz Skoda. Firma posiada salony samochodowe w Poznaniu, Warszawie, Przeźmierowie, Głogowie, Grodzisku Wielkopolskim, Szczecinie, Koszalinie, Słupsku.


https://www.ahc-grupa-cichy.pl/

Business Club Szczecin

Business Club Szczecin

Business Club Szczecin jest najstarszą organizacją tego typu na Pomorzu Zachodnim. Istnieje nieprzerwanie od 6 stycznia 1992 roku. Zrzesza przedsiębiorców i menedżerów, właścicieli spółek, dyrektorów przedsiębiorstw i banków, naukowców – ekonomistów i finansistów.

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Szczecina i Pomorza Zachodniego „Business Club Szczecin”, bo taka jest pełna nazwa, działa jako organizacja non profit.

Północna Izba Gospodarcza

Północna Izba Gospodarcza

Celem codziennych starań pracowników Północnej Izby Gospodarczej jest tworzenie warunków rozwoju i unowocześniania życia gospodarczego, wspieranie inicjatyw członków oraz działanie na rzecz rozwoju międzyregionalnych i międzynarodowych kontaktów gospodarczych.

www.izba.info

England Sp. z o.o.

England Sp. z o.o.

Firma specjalizuje się w bezpłatnych transferach pieniężnych wykonywanych pomiędzy Wielką Brytanią i Polską. Firma działa nieprzerwanie od 2005 roku.

 

www.england.pl

AOS Sp. z o.o.

AOS Sp. z o.o.

Firma AOS Sp. z o.o. świadczy specjalistyczne usługi z zakresu kompleksowej obsługi procesów inwestycyjnych. Firma posiada wielu klientów, zarówno polskich jak i zagranicznych, specjalizuje się w projektowaniu zamierzeń inwestycyjnych, prowadzeniu wszystkich etapów formalnych inwestycji, kontaktów w imieniu Klienta z administracją samorządową, projektowaniu, realizacji i rozruchu technologicznym zaprojektowanych przez firmę zakładów produkcyjnych, usługowych, instalacji energetycznych czy przemysłowych.


www.aos.pl

DEDECO Sp. z o.o.

DEDECO Sp. z o.o.

DEDECO Spółka z o.o. jest jednym z większych biur projektowych i inżynierskich w Polsce. Biuro istnieje od 1991 roku, zatrudnia wielu szefów projektów, architektów i inżynierów branżowych na stałych długoterminowych kontraktach. Pracownia może realizować  nawet bardzo złożone projekty wielobranżowe obiektów kubaturowych.

www.dedeco.pl

POL - ITAL SP. Z O.O. Konstancin Jeziorna

POL - ITAL SP. Z O.O. Konstancin Jeziorna

Wynajem nieruchomości