Partnerzy

Grupa Krotoski-Cichy

Grupa Krotoski-Cichy

Grupa Krotoski-Cichy jest jedną z największych polskich firm działających w branży motoryzacyjnej. Firma specjalizuje się w sprzedaży samochodów marki: Volkswagen, Audi oraz Skoda. Firma posiada salony samochodowe w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Przeźmierowie, Głogowie, Grodzisku Wielkopolskim, Częstochowie, Szczecinie, Koszalinie, Słupsku.


www.krotoskicichy.com

Business Club Szczecin

Business Club Szczecin

Business Club Szczecin jest najstarszą organizacją tego typu na Pomorzu Zachodnim. Istnieje nieprzerwanie od 6 stycznia 1992 roku. Zrzesza przedsiębiorców i menedżerów, właścicieli spółek, dyrektorów przedsiębiorstw i banków, naukowców – ekonomistów i finansistów.

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Szczecina i Pomorza Zachodniego „Business Club Szczecin”, bo taka jest pełna nazwa, działa jako organizacja non profit.

AOS Sp. z o.o.

AOS Sp. z o.o.

Firma AOS Sp. z o.o. świadczy specjalistyczne usługi z zakresu kompleksowej obsługi procesów inwestycyjnych. Firma posiada wielu klientów, zarówno polskich jak i zagranicznych, specjalizuje się w projektowaniu zamierzeń inwestycyjnych, prowadzeniu wszystkich etapów formalnych inwestycji, kontaktów w imieniu Klienta z administracją samorządową, projektowaniu, realizacji i rozruchu technologicznym zaprojektowanych przez firmę zakładów produkcyjnych, usługowych, instalacji energetycznych czy przemysłowych.


www.aos.pl