Spółka

Dudojć Sp. z o.o.

Zarząd spółki - Joanna Duodjoć

wiceprezes

Joanna Dudojć

Z biznesem związana od czasu studiów. Urodzona w Elblągu. Absolwentka Politechniki Koszalińskiej na Wydziale Mechanicznym, ze specjalnością konstruktor maszyn.

Od samego początku wspiera zawodowo męża. Nabytą wiedzę sprawdzała w zarządzaniu i organizacji działów technicznych dealerstwa Euro-Centrum Tadeusz. Jako współudziałowiec firmy, Joanna Dudojć zajmowała się również organizowaniem od podstaw organizacją przedsiębiorstwa i księgowością. Podobną rolę spełnia od wielu lat w ramach działalności w branży wynajmu i zarządzania nieruchomościami.

 Joanna Dudojć to kobieta biznesu, aktywna również na forum społecznym, członkini m.in. Business Club Szczecin. Kocha podróżne, a szczególną fascynacją darzy Stany Zjednoczone Ameryki. Każdego roku w USA spędza z mężem blisko półtora miesiąca, najczęściej w Nowym Jorku lub Waszyngtonie. W Amerykanach ceni zwłaszcza motywację do ciężkiej pracy i pozytywne myślenie w dążeniu do celu. Taką samą filozofię stara się realizować w swoich zawodowych działaniach.

Interesuje się także medycyną niekonwencjonalną, no i oczywiście motoryzacją (kierunek studiów to nie przypadek).

W 2019 roku odznaczona nagrodą III stopnia w konkursie Budowa Roku za kompleksową rewitalizację zabytkowego obiektu – Rezydencji Myśliwskiej.