Partnerzy

REZYDENCJA MYŚLIWSKA

Miejsce łączące Luksusowe Apartamenty i historię. Niepowtarzalny i wyjątkowy obiekt noclegowy.

GRUPA CICHY-ZASADA

Grupa Cichy jest jedną z największych polskich firm działających w branży motoryzacyjnej. Firma specjalizuje się w sprzedaży samochodów marki: Volkswagen, Audi oraz Skoda. Firma posiada salony samochodowe w Poznaniu, Warszawie, Przeźmierowie, Głogowie, Grodzisku Wielkopolskim, Szczecinie, Koszalinie, Słupsku.

 

AX POLAND BY ALEKSANDRA DUDOJĆ

Personal Branding – budowanie wizerunku i strategii produktu, marki, osoby. Działalność AX Poland od samego początku skupiała się również na branży beauty. 

Twórcy i pionierzy własnych marek beauty w Polsce jak i na rynku międzynarodowym.

BUSINESS CLUB SZCZECIN

Business Club Szczecin jest najstarszą organizacją tego typu na Pomorzu Zachodnim. Istnieje nieprzerwanie od 6 stycznia 1992 roku. Zrzesza przedsiębiorców i menedżerów, właścicieli spółek, dyrektorów przedsiębiorstw i banków, naukowców – ekonomistów i finansistów.

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Szczecina i Pomorza Zachodniego „Business Club Szczecin”, bo taka jest pełna nazwa, działa jako organizacja non profit.

 

PÓŁNOCNA IZBA GOSPODARCZA

Celem codziennych starań pracowników Północnej Izby Gospodarczej jest tworzenie warunków rozwoju i unowocześniania życia gospodarczego, wspieranie inicjatyw członków oraz działanie na rzecz rozwoju międzyregionalnych i międzynarodowych kontaktów gospodarczych.

 

ENGLAND SP. Z O.O.

Firma specjalizuje się w bezpłatnych transferach pieniężnych wykonywanych pomiędzy Wielką Brytanią i Polską. Firma działa nieprzerwanie od 2005 roku.

 

AOS SP. Z O.O.

Firma AOS Sp. z o.o. świadczy specjalistyczne usługi z zakresu kompleksowej obsługi procesów inwestycyjnych. Firma posiada wielu klientów, zarówno polskich jak i zagranicznych, specjalizuje się w projektowaniu zamierzeń inwestycyjnych, prowadzeniu wszystkich etapów formalnych inwestycji, kontaktów w imieniu Klienta z administracją samorządową, projektowaniu, realizacji i rozruchu technologicznym zaprojektowanych przez firmę zakładów produkcyjnych, usługowych, instalacji energetycznych czy przemysłowych.

 

DEDECO SP. Z O.O.

DEDECO Spółka z o.o. jest jednym z większych biur projektowych i inżynierskich w Polsce. Biuro istnieje od 1991 roku, zatrudnia wielu szefów projektów, architektów i inżynierów branżowych na stałych długoterminowych kontraktach. Pracownia może realizować  nawet bardzo złożone projekty wielobranżowe obiektów kubaturowych.