Spółka

Zarząd spółki

Joanna i Tadeusz Dudojć

Firma Dudojć Sp. z o.o. to połączenie nowoczesnego biznesu z rodziną firmą o ponad 30-letniej tradycji. 

Obecnie główną działalnością przedsiębiorstwa rodziny Dudojć jest wynajmem, sprzedaż oraz zarządzanie specjalistycznymi nieruchomościami. Firma Dudojć Sp. z o.o. współpracuje z najlepszymi, wiarygodnymi i wykwalifikowanymi specjalistami z zakresu architektury, budownictwa i renowacji obiektów.

Spółka specjalizuje się w wynajmie i modernizacji obiektów pod salony i serwisy samochodowe, biura, apartamenty, gabinety lekarskie czy działalność gastronomiczną. Bogate doświadczenie, jakość, za którą ręczy nazwisko–instytucja oraz pełen profesjonalizm – oto wizytówka przedsiębiorstwa Dudojć Sp. z o.o.

 

 

Nasze trofea biznesowe

Najlepszą rękojmią dla spółki jest fakt, że realizuje biznes z najlepszymi w kraju – jej obiekty motoryzacyjne użytkuje od lat Grupa Krotoski-Cichy, potem grupa Cichy, a obecnie grupa Cichy-Zasada, która sprzedaje w Polsce rocznie ponad 20 tys. nowych samochodów. Spółka Dudojć Sp. z o.o. współpracowała z biurem architektonicznym Dedeco, zajmującą się transferami pieniężnymi – spółkę England, firmę AOS – specjalistę w zakresie obsługi procesów inwestycyjnych czy informatyczną firmę KMG Soft. 

Słowem: prestiż i kompleksowość.

 

Dudojć Sp. z o.o. od 2016 r.  koncentruje się na Polsce. Serce firmy bije w aglomeracji warszawskiej, w Konstancinie – miejscu, z którego widać jak na dłoni ogromne możliwości i szanse, jakie daje polska stolica. Spółka Dudojć Sp. z o.o. utrzymuje swój oddział w Koszalinie.

 

Dudojć Sp. z o.o.

Zarząd spółki

prezes

Tadeusz Dudojć

Rodowity koszalinianin, rocznik 58’. Przedsiębiorca z urodzenia. Absolwent administracji Bałtyckiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, ukończył też studia podyplomowe z zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Niedoszły aktor (studiował na Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie), w przeszłości członek zarządu Polskiego Związku Zapaśniczego. Pasjonat motocykli, samochodów i podróży (szczególnie tych za Ocean). Był stałym gościem sportowych aren (w tym piłkarskiego stadionu w Berlinie).

Przez większość kariery zawodowej związany z rynkiem motoryzacyjnym (pierwszy własny warsztat otworzył w 1983 r. – mając 25 lat). Twórca, wspólnie z żoną Joanną, regionalnej – swego czasu jednej z większych w kraju – grupy dealerskiej Euro–Centrum–Tadeusz, związanej z Volkswagenem, Skodą i Audi. W 2011 r., dzięki innowacyjnemu wówczas modelowi działania (rozdzieleniu aktywności operacyjnej od majątku przedsiębiorstwa) dokonał przełomowej transakcji na polskim rynku dealerskim: sprzedał część „operacyjną” biznesu Grupie Krotoski-Cichy, a sobie pozostawił część nieruchomości (podział obowiązuje do dzisiaj). W branży mówiono wówczas, że na „korepetycje” do Tadeusza Dudojcia ustawiają się kolejki chętnych. A nauczyciel, jak to ma w zwyczaju, nie odmawiał, dzieląc się wiedzą z kolegami… Był również współzałożycielem Związku Dealerów Samochodów.

Aktywność stowarzyszeniowa Tadeusza Dudojcia to jednak nie tylko motoryzacja. Biznesmen działał również na forum organizacji gospodarczych, m.in. Północnej Izby Gospodarczej, Business Club Szczecin. Laureat licznych nagród i wyróżnień: medal pamiątkowy Za zasługi dla Koszalina (1999), „Złota Szpilka” Volkswagena, laur Najlepsza Firma przyznany przez Business Center Club (1991), Złota Gwiazda Polskiego Związku Zapaśniczego (2000). 

wiceprezes

Joanna Dudojć

Z biznesem związana od czasu studiów. Urodzona w Elblągu. Absolwentka Politechniki Koszalińskiej na Wydziale Mechanicznym, ze specjalnością konstruktor maszyn.

Od samego początku wspiera zawodowo męża. Nabytą wiedzę sprawdzała w zarządzaniu i organizacji działów technicznych dealerstwa Euro-Centrum Tadeusz. Jako współudziałowiec firmy, Joanna Dudojć zajmowała się również organizowaniem od podstaw organizacją przedsiębiorstwa i księgowością. Podobną rolę spełnia od wielu lat w ramach działalności w branży wynajmu i zarządzania nieruchomościami.

 Joanna Dudojć to kobieta biznesu, aktywna również na forum społecznym, członkini m.in. Business Club Szczecin. Kocha podróżne, a szczególną fascynacją darzy Stany Zjednoczone Ameryki. Każdego roku w USA spędza z mężem blisko półtora miesiąca, najczęściej w Nowym Jorku lub Waszyngtonie. W Amerykanach ceni zwłaszcza motywację do ciężkiej pracy i pozytywne myślenie w dążeniu do celu. Taką samą filozofię stara się realizować w swoich zawodowych działaniach.

Interesuje się także medycyną niekonwencjonalną, no i oczywiście motoryzacją (kierunek studiów to nie przypadek).

W 2019 roku odznaczona nagrodą III stopnia w konkursie Budowa Roku za kompleksową rewitalizację zabytkowego obiektu – Rezydencji Myśliwskiej.