Tadeusz DudojćRodowity koszalinianin, rocznik 58’. Przedsiębiorca z urodzenia. Absolwent administracji Bałtyckiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, ukończył też studia podyplomowe z zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Niedoszły aktor (studiował na Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie), w przeszłości członek zarządu Polskiego Związku Zapaśniczego. Pasjonat motocykli, samochodów i podróży (szczególnie tych za Ocean). Stały gość sportowych aren (w tym piłkarskiego stadionu w Berlinie).
 
Przez większość kariery zawodowej związany z rynkiem motoryzacyjnym (pierwszy własny warsztat otworzył w 1983 r. – mając 25 lat). Twórca, wspólnie z żoną Joanną, regionalnej – swego czasu jednej z większych w kraju – grupy dealerskiej Euro–Centrum–Tadeusz, związanej z Volkswagenem, Skodą i Audi. W 2011 r., dzięki innowacyjnemu wówczas modelowi działania (rozdzieleniu aktywności operacyjnej od majątku przedsiębiorstwa) dokonał przełomowej transakcji na polskim rynku dealerskim: sprzedał część „operacyjną” biznesu Grupie Krotoski-Cichy, a sobie pozostawił część nieruchomości (podział obowiązuje do dzisiaj). W branży mówiono wówczas, że na „korepetycje” do Tadeusza Dudojcia ustawiają się kolejki chętnych. A nauczyciel, jak to ma w zwyczaju, nie odmawiał, dzieląc się wiedzą z kolegami… Był również współzałożycielem Związku Dealerów Samochodów.
 
Aktywność stowarzyszeniowa Tadeusza Dudojć to jednak nie tylko motoryzacja. Biznesmen działał również na forum organizacji gospodarczych, m.in. Północnej Izby Gospodarczej, Business Club Szczecin, Polsko–Bułgarskiej Izby Handlowej. Laureat licznych nagród i wyróżnień: medal pamiątkowy Za zasługi dla Koszalina (1999), „Złota Szpilka” Volkswagena, laur Najlepsza Firma przyznany przez Business Center Club (1991), Złota Gwiazda Polskiego Związku Zapaśniczego (2000).
 
Firmę zajmującą się wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami od zawsze prowadzi wspólnie z żoną Joanną. W rozwijaniu firmy coraz aktywniej pomagają także córki: pracująca w spółce Anna (dodatkowo zajmuje się również projektowaniem kapeluszy) i kończąca edukację Aleksandra. Ich życie prywatne zgodnie idzie w parze z biznesem. Od 2016 r. rodzina mieszka w Konstancinie.